Wpisy użytkownika Anittak z dnia 16 lutego 2012

Liczba wpisów: 4

anittak
 
Anittak: wielkie sorry, za to, że nie umiem się powstrzymać od śmiechu,kiedy przytulasz laskę, której największym problemem jest złamany tips. zszedłeś na dno. totalne, głębokie dno, frajerze.
 

anittak
 
Anittak: Dlaczego jest tak , że nam dziewczynom zawsze zależy bardziej . ? . To my nie możemy zasnąć bez tego waszego ' dobranoc ' , denerwujemy się gdy nie odpisujecie nam od razu na smsa , gdy uśmiechacie się do innej panny . To my wariujemy , gdy ktoś w szkole użyje tych samych perfum co wy , gdy uśmiechacie się do nas tak cholernie słodko , a co dopiero gdy nas całujecie . Przywiązujemy się do was, do waszej obecności w naszym życiu . Ale wy faceci tak po prostu potraficie odejść , tak nagle , bez żadnego wytłumaczenia . Jakbyśmy były nikim , jakby to co nas łączyło nigdy nie miało miejsca , jakbyście po prostu wymazali to z pamięci . My tak nie potrafimy , ale to bardzo dobrze . Nie chcemy pieprzyć życia innym ludziom , tak jak wy nam .
 

anittak
 
Anittak: Milion powodów, żeby uciec. Tysiąc, żeby nie wrócić. Jeden, żeby zostać ♥
 

anittak
 
Anittak: Prawdziwy przyjaciel opieprzy jak ojciec, martwi się jak mama, wkurza jak siostra, irytuje jak brat, kocha bardziej niż twój chłopak.