Wpisy użytkownika Anittak z dnia 2 lutego 2012

Liczba wpisów: 6

anittak
 
Anittak: Kiedy szukasz szczęścia trafiasz na samych frajerów , którzy wykorzystują każdą napotkaną sytuację. Odpuszczasz sobie, a wtedy prawdziwe szczęście natrafia na Ciebie. Dlatego czasami trzeba poczekać na właściwy moment i wykorzystać los , który nam sprzyja a nie przejmować się skurwysynami o spedalonym gejowskim głosie..
 

anittak
 
Anittak: - walcz, mała. - szepnął od ucha, przytulając mocno do siebie. - nie potrafię - wydukała, dławiąc się łzami. czuła, jak bezbarwne kryształki spływają po jej różowych policzkach. wtuliła się mocniej w jego ramiona. pragnęła poczuc bliskosc, cholerne bezpieczeństwo. szukała pomocy, wiary, nadziei, siły, że wszystko się ułoży i pokona to. jednak czuła, że życie jest o wiele silniejsze niż ona. czuła, jak przegrywa, ostatnią walkę. - nie potrafię. - szepnęła ponownie, poddając się.
 

anittak
 
Anittak: I chuj mnie obchodzi jakie masz do mnie podejście. Chcesz wiedzieć? Powoli zapominam, że jesteś.
 

anittak
 
Anittak: to dziwne jak bardzo można tęsknić za kimś kto żyje jedynie w naszym sercu, wspomnieniach i wyblakłych od łez fotografiach.......
 

anittak
 
Anittak: chodź na seks bo frytki mi się już przejadły. ;]
Pokaż wszystkie (1) ›
 

anittak
 
Anittak: Patrzył na mnie. Wpatrywał się jak w obrazek. Nie zrobił nic, po prostu patrzał. Czuł, że musiał mnie zobaczyć. Czuł się winny wszystkiemu co się stało. Ale przecież mógł mnie zatrzymać, wystarczyły dwa słowa. Stchórzył!
  • awatar Jestem Bogiem ♥: świetne :P zapraszam do mnie jeśli masz ochotę to dodaj do znajomych i obserwowanych :D
Pokaż wszystkie (1) ›