Wpisy użytkownika Anittak z dnia 5 lutego 2012

Liczba wpisów: 14

anittak
 
Anittak: nie jestem typową laską nie kręcę włosów na wałki nie krzyczę na widok ślicznych butów nie noszę w torebce pięciu odcieni błyszczyków. nie jestem typowo piękna i nad wyraz kobieca, ale potrafię kochać, bezgranicznie...
 

anittak
 
Anittak: Pewnego razu zapytałam 4 latka ' co trzeba robić, by być w życiu szczęśliwym? ' a on bez namysłu odpowiedział : ' przytulać się......
 

anittak
 
Anittak: Nazywasz go szczęściem , chociaż to on przynosi Ci najwięcej bólu.....
 

anittak
 
Anittak: Spoglądasz w Jego oczy, i wiesz, że nie chcesz żadnego innego. przyglądasz się i widzisz w nich obojętność, która Cię zabija. Wyciągasz rękę, ale nie czujesz Jego dotyku - odszedł. Bo tak chciał, bo wolał inną - a przecież jak twierdził, tak świetnie się rozumieliście ..
 

anittak
 
Anittak: Mimo tego jak ja zranił ona nie przestała go kochać, wiedziała, ze nigdy nie przestanie. Wiedziała także, ze już nigdy nie będą razem .
 

anittak
 
Anittak: Zabieraj ode mnie te motyle i wypierdalaj! Ja nie zoologiczny.
 

anittak
 
Anittak: Przykro jest patrzeć, jak ludzie zmieniają się pod wpływem innych i gubią to ciepło, które kiedyś emitowali.
 

anittak
 
Anittak: Zabawa jest wtedy, kiedy wypijesz za dużo i idziesz środkiem autostrady, nie myśląc o śmierci tylko śmiejąc się, że on ma inną... ♥
 

anittak
 
Anittak: Ładnie wyglądasz na mojej tapecie na telefonie a kiedy ktoś pyta kto to odpowiadam ; kolega ! ♥ I potem pada sześćset pytań więcej, a ja zostaje przy swoim i na każde odpowiadam "kolega"!
 

anittak
 
Anittak:    
I wolę kłócić się z Tobą, niż całować kogokolwiek innego!
 

anittak
 
Anittak: Dziwka to zawód, kurwa to charakter. Szmata to zachowanie, suka to kwestia wyglądu. Rozumiesz. ?
 

anittak
 
Anittak: -co robisz? idziemy gdzieś? - nudzę się , spoko możemy iść. - to za 30 minut po Ciebie wpadnę, masz być gotowa. - spoko, już jestem gotowa tylko się przebiorę, wykąpie, wyprostuję włosy i się wymaluję. - no rzeczywiście jesteś gotowa, to ja jednak będę za dwie godziny. - okej.
 

anittak
 
Anittak: - Masz chłopaka? - Nie szukam. Nie chcę. Nie potrzebuję. Pewnie w tym momencie nasuwa ci się pytanie 'dlaczego?'. Ponieważ nie preferuje miłości na sile. Dziwne jest dla mnie posiadanie chłopaka tylko, dlatego żeby był.W miłości nie uwzględniam kompromisów. Wspólnym byciu razem owszem.Czemu taka jestem? Dojrzałam.