Wpisy użytkownika Anittak z dnia 7 lutego 2012

Liczba wpisów: 5

anittak
 
Anittak:    
to, że pije i pale nie znaczy , że jestem tym gorszym dzieckiem MAMO !
 

anittak
 
Anittak: Chętnie powiedziłabym Ci "wypierdalaj', ale jestem zbyt miła i mówię "cześć".
 

anittak
 
Anittak: pierwszy papieros za ich miłość . pierwszy buch za to, że mu zaufała, drugi za to, że ją skrzywdził, trzeci za tamta ździrę, czwarty za jego piękne oczy, piąty za moją naiwność . skończył się papieros, ale zapaliła jeszcze jednego, bo to nie był koniec smutnej historii i wydarzeń, które ją dołowały . po godzinie skończyła się paczka fajek, skończyła się jak ich miłość .
 

anittak
 
Anittak: Idź do pana od muzyki i oznajmij że nie będziesz śpiewać bo cię onieśmiela. Spytaj pani z historii, czy naprawdę wierzy w te wszystkie bzdury. Uśmiechnij się i poradź księdzu, żeby wyluzował. Zaczep obcego chłopaka i powiedz że ma zajebiste oczy i sexy dupcie . Żyj kurwa mać na całego ! a nie ograniczaj się mówiąc, że jesteś nieśmiała, bo zanim się zorientujesz, będziesz miała męża i trójkę wrzeszczących dzieci, zero przyjemności z życia i tą myśl, że w życiu nie zrobiłaś nic szalonego, i kurwa już nie zrobisz !
 

anittak
 
Anittak:    
chcesz chodzić przez internet ? dobrze . kocham Cię i dla Ciebie zrobię wszystko . od dziś dostajesz buziaki przez sms ' y . w przyszłości weźmiemy ślub przez gadu , a dzieci zrobimy przez nk . co kochanie , podoba Ci się ten pomysł ?
  • awatar Zwyczajna ♥: Heh. ♥ super blogg, wpadaj do mnie + komy mile widziane. ;**
  • awatar mam to wdupizm: spoodnie♥ lubię wpisy tu;)
  • awatar gość: zajebiste opisy! ;D
Pokaż wszystkie (4) ›