Wpisy użytkownika Anittak z dnia 2 marca 2012

Liczba wpisów: 6

anittak
 
Anittak: a pierdole czemu mi to robisz, kiedy kocham Cie, przez Ciebie bede pic, alkohol wykończy mnie, po co te bajki, ze to też boli Cię, przestań juz pierdolić te głupoty, prosze Cię.
 

anittak
 
Anittak: przepraszam Cię za to, ale wolę zostać sama, niż zostać szmatą, nic nie poradzę na to.
 

anittak
 
Anittak: Co jest najśmieszniejsze w ludziach: Zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
 

anittak
 
Anittak: lubię się na Ciebie obrażać. odwracam się w drugą strone, ty przyciągasz mnie do siebie i mruczysz ' noo ej ' ♥
 

anittak
 
Anittak: - ale zimno . - pizga, jak cholera. - odpowiedział naciągając kaptur na głowę. zaczęłam szperać w kieszeniach. - kurde, nie wzięłam rękawiczek. - jęknęłam stukając zębami . - daj rękę . - zwrócił się do mnie , a ja spojrzałam na niego , sprawdzając czy to kolejny żart z jego strony . zaskoczył mnie . patrzył na mnie z troską wyciągając swoją dłoń w moją stronę . - mam Cię trzymać za rękę ? . - po prostu ją daj . - zrobiłam jak kazał . miał tak rozkosznie ciepłe ręce , że przeszły mnie dreszcze. wsunął nasze dłonie do kieszeni swojej kurtki splatając palce . uśmiechnęłam się do siebie i rozejrzałam . - wiesz , może lepiej puść . jak to zobaczy Twoja laska to będzie koniec . - masz racje .. - burknął pod nosem chcąc zabrać swoją rękę , ale mu na to nie pozwoliłam . - ej , powinieneś powiedzieć ' jebać to ' i trzymać mnie dalej. -zażartowałam , a on ku mojemu zaskoczeniu ścisnął moją dłoń i patrząc w okno jej szkoły powiedział : - jebać to.
  • awatar She Bangs: fajna historyjka:)pozdrawiam i życzę miłego weekendu:)+oczywiście jak masz czas i ochotę wbijaj do mnie-tak ostatnio mi się przy smęciło jednakże jak wpadniesz będzie mi miło:)pozdrawiam:)
  • awatar Finally Found You ♥: piękne . ♥
Pokaż wszystkie (2) ›
 

anittak
 
Anittak: - a to czemu oni do was nie przyjadą ? - mamo, w tych czasach to dziewczyny są bardziej męskie i muszą się starać a faceci to zwykłe pizdy.- powiedziała z ironią wychodząc z domu.