Wpisy użytkownika Anittak z dnia 25 marca 2012

Liczba wpisów: 5

anittak
 
Anittak: czasem boję się , że ktoś inny zauważy to jak słodkie są twoje dołeczki w policzkach . albo dostrzeże twoje mega niebieskie patrzałki . albo wiesz ? że zobaczy jak śmiesznie się uśmiechasz gdy słyszysz swoją ulubioną piosenkę . boję się po prostu , że ktoś może odkryć w tobie to , co ja odkryłam . że ktoś może widzieć w tobie tego ideała , w którym ja się zakochałam . po prostu .

(Trwa ładowanie załączników…)

 

anittak
 
Anittak: wtuliłam twarz z całej siły w poduszkę i modliłam się tylko o to , by przestać istnieć . nie mogłam już płakać , a nawet nie chciałam . rzygałam nadmiarem łez , rzygałam tą całą sytuacją . i gdy poczułam wibrację telefonu dostałam kolejnego ataku szału . - nie kurwa , nie będzie dobrze - zdołałam tylko wykrzyczeć , bo doszłam do wniosku , że przecież i tak nie warto
 

anittak
 
Anittak: wiesz , cokolwiek się stanie - pieprz to . nie przywiązuj się . po prostu rób tak , żebyś była szczęśliwa , nawet jeśli ktoś odejdzie .
 

anittak
 
Anittak: po prostu weź się w garść i znajdź niesamowitego faceta. nie musi być idealny dla świata , wystarczy , że będzie idealny dla ciebie . że będzie potrafił wskoczyć w ciuchach do jakiejkolwiek wody , by sprawić ci frajdę jak małemu dziecku , gdy będzie mu źle po prostu ci zaufa i o wszystkim opowie , dla którego będziesz cudowna pod każdym względem , który będzie chciał zostać z tobą do końca życia .
 

anittak
 
Anittak: przyjaźń między kobietą i mężczyzną nie istnieje ? daj spokój . trzeba jedynie znaleźć tą właściwą osobę . osobę , która zawsze ci pomoże , doradzi . facet , który pragnie twojego szczęścia i nie interesuje go twoja dupa czy cycki . facet , który będzie cię kochał do końca , który cię przytuli gdy będzie trzeba . facet , który zrezygnuje z mega ważnego dla niego weekendu , byś tylko nie tłukła się sama pociągiem . brat , z którym nawet granie w zwykłą grę na telefonie może być wspaniałe .
  • awatar gość: z takich przyjazni rodzi się miłosc na całe życie ;P
Pokaż wszystkie (1) ›