Wpisy użytkownika Anittak z dnia 13 kwietnia 2012

Liczba wpisów: 8

anittak
 
Anittak: - Co jest? - Nic, chce się kochać. ♥
 

anittak
 
Anittak: - Co jest Twoim największym marzeniem? - Dostać zwykłą kartkę ze szczerym napisem "kocham Cię". - A masz może przy sobie kartkę i długopis? Bo będę spełniać Twoje marzenie.
 

anittak
 
Anittak: - Dlaczego chcesz być moją żoną? - Żebym Cię mogła całować w każdej chwili.
 

anittak
 
Anittak: - O kurwa, co to jest? Ładnie pachnie, ma niebieskie oczy w których tonę niczym w morzu, nosi niebieską bluzę i dresy stoprocent, bez jego "Dobranoc." nie potrafię zasnąć, jego uśmiech w najbardziej chujowy dzień poprawia mi humor, jak myślisz, co to jest? - To właśnie jest miłość.
 

anittak
 
Anittak: Kilka dni bez rodziców zawsze spoko. Ma się całą przestrzeń dla siebie i pare minut by w ciszy poukładać sobie całe życie.
  • awatar Nowoczesny: Widzę że ogólnie dużo piszesz na temat uczuć i miłości, większość twoich wpisów jest o tym :P Trzeba o to dbać, fakt :) Jest to bardzo ważne, podstawa udanego związku, a jeśli tego brakuje to wszystko się potrafi rozpaść jak domino. Swoją drogą (akurat ja nie pisze o miłości i uczuciach więc nie wiem czy się tobie spodoba) zapraszam do siebie, wrzucasz na swojego bloga fotki wykonywane dobrymi aparatami więc może zaciekawi cie mój najnowszy wpis :) Jak się tobie spodoba wpis to może dodasz mnie do obserwowanych :D? Kto wie, fajnie by było. Pozdrawiam xD
  • awatar Daria i Paulina: super.. ewcioholicy.pinger.pl/
Pokaż wszystkie (2) ›
 

anittak
 
Anittak: Brakuje mi go. Z dnia na dzień coraz bardziej. Wspomnienia wracają i moja miłość do niego chyba też.
 

anittak
 
Anittak: - Sprzedasz mi tą bluzkę ? - Ulubionej nie sprzedam, sprzedać to Ty możesz ale siebie w burdelu, suko.
 

anittak
 
Anittak: -Jakbyś siebie opisał?
-Optymistyczny pesymista...
-Ale przecież jedno wyklucza drugie...
-Nieprawda. Ja po prostu jestem pewien ,że dana sytuacja skończy się dla mnie źle, lecz tkwi we mnie ta iskierka nadziei, resztki marzeń , że jednak będzie inaczej i szczęście się do mnie uśmiechnie.