Wpisy użytkownika Anittak z dnia 14 maja 2012

Liczba wpisów: 9

anittak
 
Anittak:    
o takich dziwkach jak ty można napisać esej, konta długie jak pesel, kokaina na deser, ściągasz striny za prezent, lubisz ten styl suko.
 

anittak
 
Anittak: Doskonali faceci nie istnieją , ale zawsze znajdzie się jeden , który pomimo kilku wad - jest doskonały dla Ciebie
  • awatar Let it be ! ♥: świetny wpis. pomożesz mi ? bardzo prosze. Zobacz mój ostatni wpis i odpowiedz. ;))
  • awatar MartusiaNowaJa: zgadzam się w 100 % :)
  • awatar feel the kick: mhmm :)
Pokaż wszystkie (3) ›
 

anittak
 
Anittak:    
Gratuluję tak zajebiście opracowanej metody na spierdolenie komuś życia.
 

anittak
 
Anittak: To, że przepraszam nie znaczy, że nie mam racji, tylko świadczy o tym, że cenię Ciebie bardziej niż swoją dumę.
 

anittak
 
Anittak: Pragnęła szczęścia. nie wiedziała już czy z Nim , czy bez Niego. po prostu chciała wstać nad ranem i uśmiechnąć się do siebie , wiedząc że ten dzień , będzie lepszy od wszystkich innych
 

anittak
 
Anittak:    
wiem, że kobiecie nie wypada tak mówić, i kobieta powinna umieć się zachować - ale weź już wypierdalaj z mojego życia jebany frajerze.
 

anittak
 
Anittak: kolejna dziunia w szpilkach i tonie tapety zapierdalająca po szkole z wyprostowaniem takim jakby przed chwilą połknęła miotłę, choć tak na prawdę co weekend garbi się do chuja. utlenione włoski i dumnie patrzący przed siebie wzrok. tak delikatna, że gdyby lekko ją tknąć, cała by się posypała. uważa, że jest słoda, gdy cieniutkim głosem rozmawia przez swój jakże cudowny różowy telefon. myśli, że ma wartość. może i ma, ale jest to tylko wartośc ciuchów, jakie kupił jej zamożny tatuś, bo o wartości charakteru mówić się tu nie da.
  • awatar σиℓу ℓσνє мє ♥: uh. xd świetne ;)
Pokaż wszystkie (1) ›
 

anittak
 
Anittak:    
Moją głupotą jest naiwność, bo nadal wierzę, że zrozumiesz i powrócisz .
 

anittak
 
Anittak: Jesteś singlem z wyboru... a ona? Ona, też, tylko zapomniałeś dodać, że z Twojego.